• 24 maja 2024

Podczas rutynowego badania niedawno wydanego Android 11 Developer Preview 4 dla OnePlus 8 blog Oxygen Updater odkrył nowe funkcje oprogramowania, a także możliwe zdjęcie nowego OnePlus 8T. Nazwa pliku "oneplus_8t.webp" wskazuje, że jest to rzeczywiście przednie ujęcie smartphone'a OnePlus, który prawdopodobnie zostanie wkrótce wydany. Znaleziona grafika zostanie wyświetlona w ustawieniach smartphone'a, jeśli system wykrył odpowiednie urządzenie.

Bezpośrednie porównanie, które Leaker Ben Geskin opublikował na Twitterze, pokazuje podobieństwa lub nowe funkcje w porównaniu do znanego już OnePlus 8.

Szczególnie uderzające są czoło i podbródek: krawędzie na obu końcach smartfona kurczą się. Szerokość krawędzi z lewej i prawej strony najwyraźniej się nie zmieniła, chociaż brakujące odbicia wskazują na płaski wyświetlacz na 8T. Przednia kamera jest nadal zintegrowana z ekranem.

OnePlus 8T: odniesienia do nagrań 8K znalezionych w oprogramowaniu

Inne zdjęcia OnePlus 8T nie zostały znalezione w becie. Tak więc, nadal nie możemy dobrze przyjrzeć się tyłowi i aparatom. W wersji beta Android 11 odkryto jednak nowe podpowiedzi na temat funkcji aparatu.

Mówi się o nagraniu wideo w 8K. To odkrycie pasuje do wcześniejszych doniesień, że jeden z nadchodzących modeli OnePlus będzie miał 64-megapikselowy czujnik.

OnePlus może mieć również niespodziankę w sklepie dla fanów rozszerzalnej pamięci. Na przykład, odniesienia do obsługi karty SD znaleziono również w łańcuchach tekstowych systemu operacyjnego.

OnePlus zaprezentował ostatnie T-modelki swoich smartfonów w listopadzie lub październiku, co może oznaczać, że w nadchodzącej jesieni można spodziewać się również odświeżenia sprzętu. Oprócz OnePlusa 8T, można było również zaprezentować 8T Pro. Być może prezentacji smartfonów mógłby towarzyszyć nowy smartfon z OnePlusem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top