• 1 kwietnia 2023

11 sierpnia 2020 r. Xiaomi będzie obchodzić 10. rocznicę istnienia. Pojawią się nowe wersje Redmi K30 Pro i Mi 10 Pro, które będą współgrać z obchodami firmy. Podczas gdy obecnie jest tylko kilka szczegółów dotyczących Redmi, niektóre warianty Mi 10 Pro zostały już sfotografowane.

Smartfony te działają obecnie w Internecie pod różnymi nazwami i z różnymi funkcjami. Nazwy, które pojawiły się w ofercie to Extreme Commemorative Edition, Supreme Edition, Pro Plus lub po prostu Ultra. Zakłada się, że przynajmniej niektóre z tych nazw będą naprawdę używane, nawet jeśli tylko specjalnie dla niektórych regionów, takich jak Chiny.

Możliwe jest jednak również, że niektóre warianty, na przykład model z przezroczystym tyłem obudowy, uzyskają swoją własną nazwę. Dokładnie ten model jest jednym z tych, które wyciekły na zdjęciu z opakowania. Nadal nie jest jasne, czy plecy są rzeczywiście przezroczyste, czy też jest to tylko wzór w postaci naklejek pod szybą.

Xiaomi Mi 10 Ultra: nowy sprzęt fotograficzny dostrzeżony

Jednak zdjęcia opakowań i odpowiadających im banerów reklamowych zdecydowanie pozwalają na wyciągnięcie wniosków na temat niektórych z oczekiwanych cech. Zamiast zwykłego teleobiektywu można teraz zobaczyć moduł kamery z powiększeniem peryskopowym. Mała etykieta reklamowa obok aparatu dumnie mówi o 120-krotnym powiększeniu. Jeśli przyjrzeć się bliżej, można zobaczyć wzmianki o ogniskowych od 12 do 120 mm.

Poza zdjęciami opakowań smartfonów, wyciekły również zdjęcia oficjalnych futerałów Mi 10 Ultra - jak widać na drugim tweecie.

Wewnątrz Mi 10 Ultra i innych specjalnych modeli, zgodnie z wcześniejszymi plotkami, ma się znaleźć Snapdragon 865+. Procesor graficzny ma być wysoce konfigurowalny przez użytkownika. Zakłada się, że oprócz różnych profili zawiera on również ręczną regulację częstotliwości taktowania zegara.

Pamięć RAM i pamięć wewnętrzna powinny być dostępne w trzech wariantach: 8/256 GB, 12/256 GB i 16/512 GB. Wyświetlacz powinien być ekranem 1080p+ AMOLED o częstotliwości 120 Hz. Bateria o pojemności 4.500 mAh może być ładowana 100 lub 120 W przewodem lub 55 W bezprzewodowo. Ceny nie są jeszcze znane.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top