• 17 czerwca 2024

Zanim wybierzemy smartfon, zapoznajemy się z opiniami w Internecie i informacjami o marce, która go produkuje. Jest to warunek, który musi być spełniony, aby za odpowiednie pieniądze otrzymać to, czego chcemy. Rozglądając się na rynku za odpowiednim smartfonem, nie sposób nie zauważyć tak kultowej, w pewnym sensie, firmy jak Realme!

Realme to marka z Chin, która produkuje i rozwija elektronikę dla zwykłych ludzi. Do najpopularniejszych przedmiotów należą smartfony, telewizory itp.

Markę Realme można by określić jako oddział bardziej popularnego producenta! Wszyscy ją znamy i nosi ona nazwę Oppo. Ta ostatnia z kolei należy do holdingu BBK, który jest jednym z największych w Chinach.

realme

Sprawdź także: Recenzja smartfona Realme 9I

Pierwsze urządzenia firmy Realme

Pierwsze urządzenia firmy pojawiły się pod nazwą Realme 1. Zostały one zaprezentowane opinii publicznej zaledwie trzy lata temu. Prezentacja odbyła się w Indiach.

W swoich urządzeniach firma stawia na atrakcyjny wygląd i politykę cenową. Mówiąc prościej: Realme próbuje opanować rynek, tak jak swego czasu zrobiło to Xiaomi. Są niedrogie, ale piękne, wydajne i interesujące! Dlatego zdecydowanie warto się im przyjrzeć.

Dlaczego warto wybrać smartfony Realme?

Warto kupić smartfony Realme przynajmniej z następujących powodów:

  • Niska cena. Jak wspomniano wcześniej, firma tworzy urządzenia, które są idealne pod względem stosunku jakości do ceny.

  • Dobre oprogramowanie. Smartfony tej firmy działają w oparciu o interfejs Realme UI. Wyróżnia się stabilnością i wieloma przydatnymi funkcjami.

  • Dbałość o szczegóły. Pracują nad chłodzeniem swoich urządzeń, starają się, aby wspomniane już oprogramowanie układowe było jak najbardziej stabilne, i tworzą spójny smartfon. Nie kupują po prostu komponentów i nie składają ich w całość.

  • Rosnąca marka. Już teraz możesz stać się częścią rozwijającej się marki, która będzie osiągać dobre wyniki w przewidywalnej przyszłości. Jest to swego rodzaju Apple w świecie smartfonów.

realme

Produkty Realmi

W ciągu nieco ponad 3 lata firma Realme zdołała wypuścić na rynek ponad 20 smartfonów. Firma działa zgodnie z planem: kilka smartfonów na kwartał. Istnieje kilka głównych modeli spośród tych, które zostały wydane:

  • Realme 1. Ten model można nazwać klasycznym. Aparaty 13- i 8-megapikselowe, standardowy procesor, sześciocalowy wyświetlacz Realmi. Twórcy nie wprowadzili czegoś zasadniczo nowego. Jednak dzięki niskiej cenie i aktywnej reklamie smartfon szybko zdobył pozycję lidera na rynku indyjskim i dosłownie w ciągu miesiąca stał się jednym z najlepiej sprzedających się w tym kraju.

  • Realme 2. Kolejny smartfon pojawił się w tym samym roku, 2018. Pod względem specyfikacji był on dość podobny do swojego poprzednika. Jego główną różnicą było wprowadzenie czujnika linii papilarnych i tańszego procesora.

  • Realmi 3. Jest to pierwszy smartfon tej marki, który pojawił się na rynku europejskim. Eksperci postrzegają tę nowość raczej skromnie. Raczej skromne wzornictwo oraz pewne wady i niedociągnięcia techniczne nie pozwoliły Realme zdobyć szczególnej popularności.

  • Realme C2. Główną zaletą tego modelu jest jego przystępna cena. Wykorzystując prosty procesor i mały ekran, Realme udało się stworzyć jeden z najbardziej budżetowych smartfonów 2019 roku.

  • Realme X. Smartfon ten różni się od swoich poprzedników tym, że ma wysuwaną przednią kamerę. Model ten został wydany w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i białej. Cena, podobnie jak w przypadku innych smartfonów Realme, była niezwykle przystępna.

Obecnie produkty Realme nie ograniczają się wyłącznie do smartfonów. Firma wprowadziła również na rynek słuchawki bezprzewodowe, bransoletkę fitness, inteligentne zegarki, a nawet plecaki i telewizory.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top